Yilbor Fabrika

YILBOR BORU PLASTİK

 

Kuruyan toprağın azalan umutların tekrar yeşermesine güven ve kalite anlayışı ile bir güneş gibi doğmakta YILBOR plastik.

En son teknoloji ile üretim yapan firma, 100 kişiye istihdam yaratarak ülke ekonomisine de önemli katkı yapmaktadır. 45,000 m2 lik alanın 20,000 m2   kapalı kısmında üretimi gerçekleştirerek yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç sahiplerine hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. PVC, PE ve PPRC den imal edilen ürünlere sırası ile bakacak olursak; 

   Atık Su Boruları Ve Ek Parçaları;

PVC den üretilen 2,2 ve 3,2 mm kalınlığındaki borular Ø50 çapından Ø250 çapa kadar üretilmekte ve binalarda ek parçalarıyla birlikte atık sular için güvenle kullanılmakta olup önemli bir ihtiyaç karşılamaktadır , yurt içi ve yurt dışı standartlara göre üretilmektedir.

Pvc Atık Su Borusu (2.2)
Pvc Atık Su Borusu
Pvc Atık Su Ek Parça

    Pvc Temiz Su Boruları;

İnsanların içme suyu ihtiyaçlarının karışlanmasında kullanılan suyun bir yerden başka bir yere taşınmasının en sağlıklı ve güvenli aracıdır. PVC temiz su boruları. 

Pvc Temiz SU Gri

Turuncu Boru Pvc Temiz su

    Polietilen Borular;

Temiz su ve yeraltı suları için üretilen polietilen boruları, Ø20 lik çaptan Ø 800 mm çapa kadar üretilebilmekte olup bölgemiz için önemli bir ayrıntıdır. 6 mt. 12 mt. Ve kangal şeklinde sarılmaktadır. 

 

PE 100

 

 

     Yağmurlama Boru Ve Ek Parçaları;

Az su az emek ile bereketli bol ürün almak için çiftçimize destek ülkemize katkı için PE yağmurlama boru ve ek parçaları üretiyoruz. Azalan suların önlenmesine insanlık adına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. 

 

Yağmurlama

 

     Pprc Sıhhi Tesisat Boru Ve Ek Parçaları;

Bina içi temiz su borularının kullanımını sağlayan boruları ve ek parçaları üretiyoruz. Paslanmaya çürümeye karşı üretilen bu borular, sağlığımızın da koruyucusu olarak görev üstlenmekte. 

PPRC BORU

 

    Koruge Boruları;

Üst yapı kadar artık alt yapının da önemli olduğu bir kavramın bilincine ulaşıyoruz. Ağır bir görevi yapan bu eşsiz hafif borular son teknoloji ile üretilmekte olup ülkemizin bugünü ve geleceği için hizmete sunulmaktadır. Kolay taşınabilen hızlı montaj ve basit işçilikle amacına ulaşabilen bir materyaldir KORUGE borular. Ø150 mm den Ø800 mm çapa kadar SN4 ve SN8 standartlarında üretilmektedir.

 

Koruge Koruge